خانم نازی جندقی
۶ آذر ۱۳۹۷ توسط Site_Admin 3 دیدگاه

من نازی جندقی در اولین روز فروردین سال ۱۳۴۹ در تهران در یک خانواده  متوسط به دنیا آمدم و شرایط سختی را از هر لحاظ مالی ، تحصیلی، فرهنگی و … داشتیم . روزی تصمیم گرفتم زندگیم را تغییر دهم. روزهای سختی را گذراندم هرچه تلاش میکردم به جایی نمیرسیدم ،
یک زمانی در اثر افتادن از ۷۰ پله دچار دیسک کمر شدیدی شدم . از حرکت کردن و ورزش ممنوع شده بودم، وضع مالی خوبی نداشتم و به سختی و با اتوبوس خط واحد این طرف و اون طرف می رفتم . یک شب که درد کمرم از حد گذشته بود هر کار برای آروم شدن درد انجام دادم افاقه نکرد ، خودم را به دکترم رسوندم ، فقط گریه می کردم ، اقای دکترفرزان با دیدن حالم گفت : دو توصیه دارم ، ۱_ ورزش یوگا را شروع کن ۲_ با یک روانشناس مشورت کن

هر طور بود شروع کردم در صورتی که فقط در کلاس بودم و نگاه می کردم ، روانشناسی محبوب بنام اقای شهراد بهم معرفی شد وقتی باهاشون حرف زدم فقط بهم گفت بنویس، هرچی می گویم را بنویس ، چند نکته جالب گفت و از اونجا بود که جرقه ای درون مغزم زده شد.
به دنبال تکنیک ها و یادگیری مهارت برای تخلیه ذهنی رفتم .
و جالب اینکه بعد از یه مدت کوتاه اثری از درد کمرم نبود . چون یاد گرفتم ،و فهمیدم که مسیرهای عصبی گذشته من  پراز اطلاعات فاسدی هست به نام آبرو ، خشم ، عصبانیت، دوست نداشتن , تایید نشدن ، عشق نداشتن، قربانی شدن و… درون مغزم کدگذاری شده بود . و این اطلاعات فاسد تمام مسیر انتقال پیام در فاصله مهره های چهارم و پنجم کمرم را درگیر کرده بود.
حالا می بینم تعداد زیادی از مردم خصوصاً زنان خیلی از اطلاعات فاسد را نگه داشته اند و از ترس مثلاً آبرو و خیلی چیزهای دیگر صداشون در نمیاد. و زندگیشون را نابودکرده اند.
یاد گرفتم کائنات سپاسگزار کسانی است که از هر فرصتی برای ایجاد سلامت و ثروت از راه بازسازی اطلاعات مغزی حداکثر استفاده را به عمل آوردند.
پاداش کائنات سلامت ، ثروت، و شادی است .
بالاخره ورزش یوگا را شروع کردم و بعد از یک سال تلاش مداوم به درجه مربیگری این رشته منصوب شدم و هر روز به دنبال پیشرفت بودم و دوست داشتم همانطور که حال خودم خوب شده بود کمک کنم دیگران همحال خوبی پیدا کنند .رسالتم را انتخاب کردم و به پرورش نام آوران و مربیان زیادی در جامعه ورزش ایران _ یزد همت گماشتم و فعالیت خود را در رشته هایی مانند ایروبیک ، آمادگی جسمانی، پیلاتس ، بادی پامپ ، تی آر ایکس ، استپ ، به عنوان مربی پیگیری کردم .
بعد از ۲۰ سال سابقه ورزشی ذهنا به دنبال ورزشی با قدرت بیشتر می گشتم که در سال ۱۳۹۲ با ورزش تایر ترینینگ آشنا شدم (www.tiretraining.ir)و افتخار داشتم به عنوان زن قدرتمند و جز اولین های این ورزش باشم وافتخاربستن رنکینگ پرچم ایران به من داده شد و کم کم هنرجوهای زیادی را توانستم جذب کنم .
با مشاهده پیشرفت هنرجوها و رسیدن به تناسب اندام خوب به دنبال سبکی جدید از رعایت رژیم غذایی در کنار ورزش تایر ترینینگ ایجاد کردم ، سبکی بدون رژیم و به تناسب اندام رسیدن .
سبک BAM لاغری ذهن – لاغری جسم :که به صورت vip خصوصی و نیمه خصوصی با مدیریت خودم اجرا می شود و با این کار توانستم دوباره درعرصه ورزش موفق باشم و افراد بیشتری را جذب کنم .
البته قابل ذکر است همیشه به دنبال یادگیری بودم و هستم . کلاس های زیادی را در مورد جسم و ذهن تحت پوشش اساتید به نام زیادی از جمله اساتید ایرانی و خارجی ( مدیریت استرس، تکنیک های پراتی آهارا ، پاکسازی درون ، تکنیک های پرانایاما تراپی ، سخنوری و فن بیان ).
و در حال حاضر سمینارها و کارگاه هایی در مورد رفع خجولی وتناسب اندام ، جسم ، ذهن ، تعادل و چگونگی تغییر و رسیدن به توسعه شخصی وشناخت با خود وآشتی با درون را برگزار می کنم .
و همچنین کتابی در این رابطه نوشتم بنام طراح تعویض فکر واندام .ودر حال حاضردارنده مدرک دکترای بین المللی iaf ازفرانسه و کانادا هستم.(motivational speaker,positive psychojogy,yoga )
تورهای ویژه آموزشی و تفریحی را برگزار می کنم تا افرادی که شرکت می کنند عملاً بتوانند در این آموزش ها شرکت و تغییرات را خودشون احساس کنند.
شعار من بخورید و لاغر شوید.
خدا را سپاس در این چند سال هنرجوهای زیادی داشتم که همه از هر لحاظ راضی بودند .تناسب اندام خوب در کنارش افکارخوب وحال خوب
در این چند سال کارآفرینی بسیاری را برای زنان خانه دار ایجاد کردم که بتوانند منبع در آمدی برای خودداشته باشند.بنیانگذارموسسه رامش هستم که هدف از تشکیل آن حمایت واستعدادیابی ازبچه های بی سرپرست و بدسرپرست و بچه های کارمیباشد ودوست داریم بیاری خدا بتوانیم ماهیگیری بهشون یاد بدهیم تا حال خوبی را براشون ایجاد کنیم .

یک پاسخ برای “3”

  1. شما فوق العاده هستید استاد بهترین استاد یوگا کسی رو به خوبی شما ندیدم تا وقتی یزد بودم همیشه مثل یه کوه کنارم بودین الان هم که دورم با تماس تلفنی و پیام هیچ وقت رهام نکردید عاشقتونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *