ورزش در کویر
۱۳۹۷ آذر ۰۶ توسط Site_Admin 0 دیدگاه

استقامت قلبي – عروقي يا آمادگي هوازي عبارت است از توانايي بدن در اكسيژن رساني به عضلات در حال كار، جهت انجام فعاليت جسماني. انجام فعاليت¬هاي شديد و طولاني مدت به كارآيي سيستم قلب و عروق بستگي دارد. هر قدر كارآيي اين سيستم بيشتر باشد، ميزان فعاليت بدني قبل از رسيدن به حد خستگي بيشتر خواهد بود. اگر اكسيژن كافي توسط سيستم قلبي – تنفسي در اختيار عضلات در حال كار قرار نگيرد، از كيفيت و ميزان اجرا كاسته خواهد شد. (بیشتر…)

تناسب جسم
۱۳۹۷ آذر ۰۶ توسط Site_Admin 0 دیدگاه

تایر وسیله‌ایست پرانرژی که با محرک بنزین بحرکت درمیاد و امروز همون تایر بامحرک انرژی دستان ما چرخش خودرا درزمین و هوا ادامه داده از ما انسانهای قدرتمند و قدر میسازد برای مشاهده ویدئو روی بیشتر کلیک کنید (بیشتر…)

حرکت مهمان درتایرترینینگ (بتل روپ)
۱۳۹۷ آذر ۰۶ توسط Site_Admin 0 دیدگاه

با سلام قرار بود از این رشته پرهیجانی که کار میکنم براتون بگم ?شما هم میتونید . تایرترینینگ ورزش نوینی که همه رو به وجد میاره . تایرترینینگ ورزشی اصولی است که ماهیچه های سفید و قرمز بدن را پرورش داده و بدنی ایده‌آل برای شما بارمغان میآورد با حرکات منظم و از پیش طراحی شده و غیر تکراری شادی در زمان تمرین و امید به ادامه روند ورزش را در شما ایجاد می کند. برای مشاهده ویدئو روی بیشتر کلیک کنید (بیشتر…)